درخشش FLORE Tristan ، برادران عالمیان و دانلود بازیها

رقابت‌های تور جهانی کره جنوبی با اتفاقات فراوانی همراه بود. بازیکنان بزرگی از دور رقابت‌ها حذف شدند و بازیکن جوانی چون تریستان فلور درخشش خارق العاده ای داشت.

مهمترین اتفاق دور نخست رقابت‌ها، مغلوب شدن تیمو بول با نتیجه ۴ بر ۱ از Flore Tristan بود که موجب تعجب همگان شد. اما این پایان ماجرا نبود و چن چین ان نیز موفق شد با شکست ۴ بر ۳ ژانگ جیکه در دور نخست بازی‌ها یک شوک دیگر برای طرفداران پینگ پنگ رقم زند. در دور نخست تیاگو آپولونیا نیز با نتیجه ۴ بر ۱ از سد نوشاد عالمیان گذشت تا نوشاد به کار خود در بخش انفرادی در این رقابت‌ها پایان دهد.

 

 

در دوم رقابت‌ها همگان منتظر بازی تریستان فلور بودند که در برابر مارکوس فریتاس قرار گرفته بود.  این بازی را نیز فلور با نتیجه ۴ بر ۳ به سود خود به پایان رساند تا هیجان را در اینچئون به اوج خود رساند. در این دور یکی دیگر از حساسترین رقابت‌ها بازی چانگ در برابر جو سئو هیوک بود که با نتیجه ۴ بر ۳ به سود چانگ به پایان رسید. چانگ در گیم آخر ۱۰ بر ۶ از حریف خود عقب بود.

 

 

در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌ها Ma Long در برابر فلور تریستان قرار گرفت تا هیجان به اوجش برسد. فلور تریستان امتیازات زیادی به خصوص از سرویس از ما لونگ گرفت. Flore در حالی بازی را ۴ بر ۳ واگذار کرد که بازی را با نتیجه ۳ بر ۲ از ما لونگ پیش بود. این بازیکن ۲۱ ساله با رنک ۱۰۰ جهان درخشش فوق العاده ای در این رقابت ها داشت و بزودی از او بیش از این ها خواهیم شنید.

در دیگر بازی این مرحله چن چین ان که پیش از این موفق به حذف جیکه شده بود در برابر هموطنش چانگ قرار گرفت و بازی را با نتیجه ۴ بر ۳ پیروز شد. در سومین دیدار دور یک چهارم نهایی ژو ژین ۴ بر ۱ وانگ را از دور رقابت‌ها حذف نمود و در آخرین بازی فن ژندونگ ۴ بر ۲ فنگ بو را مغلوب ساخت.

فردا ما لونگ در برابر چن چین ان قرار خواهد گرفت و فن ژندونگ به مصاف ژو ژین خواهد رفت.

در دوبل مردان شاهد عملکرد فوق العاده برادران عالمیان بودیم که در برابر ما لونگ/ فن ژندونگ بازی را با نتیجه نزدیک ۳ بر ۲ واگذار کردند که عملکرد بی نظیری در نوع خود محسوب می‌گردد. فینال رقابت‌های دوبل مردان فردا برگزار خواهد شد:

Screen Shot 2016-06-25 at 10.46.26 PM

فینال دوبل زنان نیز به شرح زیر می‌باشد:

Screen Shot 2016-06-25 at 10.44.05 PM

در انفرادی زنان بازی‌های مرحله نیمه نهایی بصورت زیر از فردا پیگیری خواهد شد:

Screen Shot 2016-06-25 at 10.43.38 PM

بیش از دوازده بازی از رقابت‌های تور جهانی کره جنوبی در کانال آپارات تی تی هیستوری آپلود شده است . دیگر بازی ‌ها نیز در حال آپلود می‌باشد. برای مشاهده بازی‌ها میتوانید از طریق کانال آپارات ما را دنبال کنید. بازیهای دیگر برادران عالمیان نیز در حال آپلود می‌باشند.

آپارات امکان دانلود با کیفیت HD را نیز فعال کرده است. در صورتی که در این زمینه مشکلی دارید سوال خود را مطرح نمایید.

 

Comments

  1. سپهر says

    با سلام و احتــــرام و عرض خســـته نباشید

    لطفا بازی نوشاد و آپولونیا را هم بگذارید

    خیلی ممنــونhttp://tthistory.com/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gifhttp://tthistory.com/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_heart.gif

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *