اوپن ژاپن و حضور برادران عالمیان

مسابقات اوپن تنیس روی میز ژاپن از روز گذشته شروع شده است و برترین بازیکنان آسیا و اروپا در آن حضور دارند. برادران عالمیان نیز در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند.

این رقابت‌ها تا نوزدهم این ماه ادامه خواهد داشت و در رده‌های انفرادی مردان و زنان، دوبل مردان و زنان و زیر ۲۱ ساله‌های دختران و پسران برگزار می‌گردد.

میز رقابت‌ها توسط نیتاکو تامین می‌گردد و تامین کننده توپ بازی‌ها DHS می‌باشد.

مجموع جوایزی که در این رقابت‌ها اهدا خواهد شد ۱۲۰ هزار دلار خواهد بود.

samsonov_14_06_16_Large

در بخش بانوان این رقابت‌ها در دور مقدماتی ندا شهسواری در برابر HASHIMOTO Honoka از ژاپن قرار گرفت که دارای رنک ۴۳ جهان می‌باشد. در این بازی ندا شهسواری نتیجه را ۴ بر ۱ واگذار کرد و از دور رقابت‌ها حذف گردید.

در بخش مردان نوشاد عالمیان در اولین بازی ۴ بر ۳ WANG Eugene ^ کانادا را مغلوب نمود.

نیما عالمیان نیز با نتیجه ۴ بر ۳ Sambe Kohei را شکست داد.

در دور بعد بازی‌ها نوشاد عالمیان موفق شد Li Ahmet را با رنک ۴۰ شکست دهد و به دور نهایی بازی‌های اوپن ژاپن راه یابد اما نیما بازی را به ماتیاس کارلسون سوئدی که رنک ۴۱ جهان را در اختیار دارد واگذار کرد تا نتواند به مرحله نهایی راه یابد.

در این رقابت‌ها بازیکنانی چون ما لونگ، ژو ژین، ژانگ جیکه، فن ژندونگ، میزوتانی، وانگ چون تینگ، فگرل، سامسانوف، چانگ، سایمون گازی، فریتاس، شیونو، نیوا کوکی و … حضور دارند.

در نخستین بازی مرحله نهایی نوشاد عالمیان در برابر WONG Chun Ting قرار خواهد گرفت که وانگ رنک هشت دنیا را در اختیار دارد.

پیش از این ۴ بار نوشاد با وانگ روبرو شده است که دو بار توانسته است او را شکست دهد.

در سال ۲۰۱۰ و ۲۰۱۲ او را شکت داده است ولی در دو بازی آخر خود در سال‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۵ بازی را با نتایج ۳ بر ۱ و ۳ بر ۰ واگذار کرده است.

Screen Shot 2016-06-16 at 11.22.04 PM

Comments

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *