انتقام از نوع نزدیک (قهرمانی میزوتانی در اوپن اسلونی)

جو سو هیوک بار دیگر در برابر میزوتانی قرار گرفت ولی این بار نتوانست او را شکست دهد و جون میزوتانی توانست با شکست نزدیک جو با نتیجه ۴ بر ۳ به بازی فینال اوپن اسلونی برسد و در بازی فینال با شکست چانگ مقام قهرمانی را کسب کند.

Screen Shot 2016-06-05 at 9.40.16 PM

اوپن اسلونی در بخش‌های مردان، زنان، دوبل مردان، زنان و زیر ۲۱ ساله ها برگزار گردید تقریبا تمامی بازیکنان حاضر در اوپن زاگرب در این مسابقات نیز حضور داشتند.

در بخش نیمه نهایی این رقابت‌ها همانطور که اشاره کردم، جو سو هیوک با نتیجه ۴ بر ۳ نتیجه را به میزوتانی واگذار کرد و در دیگر دیدار چانگ با نتیجه ۴ بر ۰ یانگ سیک را مغلوب کرد. در دیدار فینال میزوتانی در برابر چانگ ایستاد که این دو پیش از این ۱۹ بار در برابر یکدیگر قرار گرفته بودند که تنها پنج بار چانگ توانسته بود میزوتانی را شکست دهد، در این بازی نیز میزوتانی ۴ بر ۳ چانگ را شکست داد و قهرمان این مسابقات شد.

در انفرادی زنان فنگ تیان وی با شکست JEON Jihee ^ از کره توانست به مقام قهرمانی رقابت‌ها دست یابد. این دو بازیکن در مرحله نیمه نهایی با شکست ایشیکاوا و فوکوهارا پا به فینال نهاده بودند.

باقی ویدئو ها نیز به تدریج در آپارات آپلود می‌گردند. اگرچه ویدئوها را در مدیافایر می‌توانید دانلود نمایید.

در ادامه می‌توانید بازی‌ های این مسابقات را در فولدر زیر دانلود نمایید. بازی های فینال و نیمه نهایی و برخی بازی‌های مهم در فولدر زیر موجود هستند:

دانلود بازیهای اوپن اسلونی
دانلود بازیهای اوپن اسلونی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *