قهرمانی جو سو هیوک و دانلود بازی های اوپن زاگرب

قهرمانی جو سو هیوک و دانلود بازی های اوپن زاگرب

در مرحله یک چهارم نهایی اوپن زاگرب جو سو هیوک در برابر HO Kwan Kit از هنگ کنگ قرار گرفت که در این بازی براحتی و با نتیجه ۴ بر ۱ توانست حریفش را شکست دهد و در دیگر بازی این مرحله یک بازی حساس بین JUNG Youngsik و چانگ برگزار شد که یانگ سیک موفق شد با نتیجه ۴ بر ۱ از سد چانگ بگذرد تا در دیدار فینال به مصاف Joo با تجربه برود.

در دیدار فینال یک بازی نفس گیر بین جو و یانگ سیک برگزار شد که جو موفق شد با نتیجه ۴ بر ۳ پیروز گردد و مقام قهرمانی را بدست آورد.

جو سئو هیوک

جو را میتوان برترین بازیکن سبک دفاعی جهان دانست. او در این سبک انقلابی ایجاد کرد. او از سال ۲۰۰۳ که مقام نایب قهرمانی جهان را کسب کرد تا به امروز در بین ۴۰ بازیکن برتر جهان قرار دارد. همچنین از سال ۲۰۰۶ هیچ گاه رنکی کمتر از ۲۰ نداشته است. برترین رنک او مربوط به سال ۲۰۱۲ است که توانست به رنک ۵ دنیا برسد.

او علاوه بر سبک دفاعی خود دارای فورهند قوی می‌باشد که او را از بسیاری از بازیکنان دفاعی متمایز می‌نماید.

joo seo hyuk

در بخش زنان SATO Hitomi که آی فوکوهارا و میما ایتو را حذف کرده بود در دیدار فینال نیز با نیتجه ۴ بر ۱ هیرانو را شکست داد تا به مقام قهرمانی برسد.

در دوبل مردان تیم مشترک آلمان و دانمارک FRANZISKA Patrick / GROTH Jonathan توانستند با نتیجه نزدیک ۳ بر ۲ تیمی از کره جنوبی را شکست دهند و به مقام قهرمانی دست یابند.

در دوبل زنان تیمی از هنگ کنگ DOO Hoi Kem / LEE Ho Ching با شکست حریفان کره ای خود موفق به کسب مقام قهرمانی شدند.

دانلود بازیهای فینال و نیمه نهایی بخش های مختلف در فولدر زیر:

دانلود بازیهای فینال و نیمه نهایی رقابت‌های اوپن زاگرب
دانلود بازیهای فینال و نیمه نهایی رقابت‌های اوپن زاگرب

Comments

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *