چین اسامی حاضران در تیم المپیکش را اعلام کرد

در هفته اخیر تیم تنیس روی میز چین اسامی شرکت‌کنندگان خود را در المپیک ریو اعلام کرد. پیش از این می‌دانستیم که ما لونگ و لی ژیائو ژیا در بین شرکت کنندگان در ریو حضور دارند زیرا در مسابقات انتخابی سهمیه لازم را کسب کرده بودند.

ما لونگ

اخیرا اسامی حاضران توسط تیم چین کامل شد که چندان دور از انتظار نبودند.

نام‌های ژانگ جیکه، ژو ژین، دینگ نینگ و لیو شیون در این لیست قرار دارند.

بازیکنان جوان‌تر، فن ژندونگ و ژو یولینگ نیز با تیم به ریو خواهند رفت که به عنوان دارندگان P-Card خواهند بود که برای آمادگی برای المپیک ۲۰۲۰ خواهد بود.

البته هنوز مشخص نیست که چه کسی به همراه ما لونگ و لی ژیائوژیا در بخش انفرادی به رقابت‌ خواهد پرداخت. این لیست تا ۳۰ ماه may قطعا اعلام می‌گردد.

البته هر تیم می توانید تغییراتی در اسامی خود تا ۱۵ ژوئن اعمال نماید. اگرچه، تیم چین معمولا این کار را انجام نخواهد داد مگر به دلیل مصدومیت بازیکنان. همچنین تیم چین به Xiamen و Chengdu برای تمرینات نهایی خود خواهد رفت.

 

Comments

 1. zhang jike says

  ی کم ب روز تر باشید
  من 27 ساعت پیش خبر دار شدم
  به همه گفتم ژانگ جیکه میره المپیک همه مسخرم کردن
  حالا بگیرید
  تو تاریخ پینگ پنگ دیگه کسی مثل ژانگ جیکه تکرار نمیشه http://tthistory.com/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif

 2. یک شهروند says

  باسلام
  به نظرمن مالونگ،ژوژین و ژانگ جیکه کاملامستحق حضور در المپیک بودند هر چند که فان ژندونگ جوان نیز در یکی دوسال گذشته بسیار خوب خود را نشان داد ولی احتمالا به خاطر تجربه کم از المپیک جا ماند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *