قهرمانی ژو ژین در رقابت‌های کاپ آسیا

بعد از سه روز رقابت امروز 30 آپریل مسابقات کاپ آسیا در دو بخش مردان و زنان با مشخص شدن قهرمان رقابت ها پایان یافت.
در بخش مردان ژوژین برای چهارمین بار موفق به قهرمانی در این رقابت ها گردید. او در بازی فینال با شکست ژانگ جیکه با نتیجه چهار به دو توانست علاوه بر قهرمانی در این رقابت ها امید خود برای حضور در المپیک ریو را افزایش دهد او در این باره گفت: “به نظر میرسد که دوبی شهر شانس من است، من هر وقت در این شهر بازی کردم موفق شدم که یه عنوان بزرگ را ببرم.”
در بازی رده بندی نیز ونگ چون تینگ هنگ کنگی با شکست گائونیگ سنگاپوری سوم شود و در دیگر دیدار میزوتانی با شکست لی سانگ سو تنها به عنوان پنجمی بسنده کرد.

ژو ژين
در بخش زنان نیز لیو شیون رنک یک حال حاضر زنان جهان با شکست لی ژیائو ژیائو هموطن خود موفق به کسب پیروزی و عنوان قهرمانی شد.او بعد از این پیروزی عنوان داشت که:” من بسیار بسیار خوشحالم که موفق شدم این عنوان را به دست اورم مخصوصا بعد از شکست هفته گذشته که در رقابت های انتخابی برای المپیک ریو داشتم.”و همچنین خیلی فروتنانه افزود که لی ژیائو ژیائو با توجه به مصدومیت اخیرش در بهترین فرم خودش برای مسابقه قرار نداشت.
فنگ تیان وی سنگاپوری نیز با پیروزی مقابل TIE Yana هنگ کنگی به مقام سومی بسنده کرد و دو بازیکن جوان و اینده داره ژاپنی ها یعنی میما ایتو و میو هیرانو برای کسب عنوان پنجمی مقابل هم قرار گرفتند که هیرانو در یک دیدار بسیار نزدیک با نتیجه چهار به سه از سد ایتو گذشت و پنجم شد.
متاسفانه ازین بازیها هنوز ویدویی در دسترس نیست به محض قرار گیری این ویدوها تقدیم دوستان خواهد شد.

Comments

    • Javad says

      بعد از ژو ژین که قهرمان کاپ آسیا دور قبل بود بر طبق رنکینگ باید میومدن ولی احتمالا بخاطر قضیه نفر دومی که راهی المپیک میشه ما لونگ رو کنار گذاشتن اون دو تا رو فرستادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *