پیروزی سخت ملی پوشان در روز نخست رقابت‌ها قهرمانی جهان

ندا شهسواری

بازی‌های روز نخست قهرمانی تیمی جهان در حال انجام است. تیم ملی تنیس روی میز مردان ایران در نخستین دیدار خود به مصاف تایلند رفت که این بازی برای ملی پوشان چندان آسان نبود. آنها توانستند در این بازی با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز گردند.

ابتدا نیما عالمیان با نتیجه ۳ بر ۱ از سدWISUTMAYTHANGKOON Supanut گذشت. اما در دومین دیدار نوشاد عالمیان ازTANVIRIYAVECHAKUL Padasak با رنک ۲۳۹ جهان با نتیجه ۳ بر ۰ شکست خورد تا نتیجه بازی یک بر یک گردد.

در دیدار سوم ملی پوش کهنه کار کشورمان افشین نوروزی با نتیجه ۳ بر ۰ از سدPITAKGULSIRI Suchat  گذشت. در چهارمین دیدار باز هم TANVIRIYAVECHAKUL Padasak موفق شد دیگر بازیکن تیم ملی نیما عالمیان را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دهد تا همه چیز به بازی آخر کشیده شود. خوشبختانه در بازی آخر نوشاد با نتیجه سه بر صفر WISUTMAYTHANGKOON Supanut را مغلوب ساخت تا ایران در مجموع ۳ بر ۲ پیروز گردد.

تیم ملی تنیس روی میز مردان ایران فردا به مصاف هلند خواهد رفت که امروز  ۳ بر ۱ مغلوب برزیل شده است.

در بخش بانوان تیم ملی کشورمان با ترکیب عمرانی، شهسواری و صامت در مقابل پاکستان قرار گرفت که هر سه موفق شدند با نتیجه ۳ بر ۰ از سد حریفان خود بگذرند و پاکستان را با قاطعیت شکست دهند. فردا تیم ملی تنیس روی میز زنان ایران در برابر سری لانکا قرار خواهد گرفت.

با آرزوی موفقیت برای ملی پوشان کشورمان

نظرسنجی قهرمانی بازی های تیمی مردان و زنان ۲۰۱۶

[poll id=”16″]

[poll id=”17″]

Comments

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *