لیو گولیانگ انتظار بیشتری از ژانگ جیکه دارد

ژانگ جیکه
ژانگ جیکه

همواره لیو گولیانگ و هر مربی دیگری خواستار این هستند که بهترین بازیکنان خود را در بهترین فرم به رقابت‌های مهم المپیک بفرستند. این مسئله در مورد ژانگ جیکه نیز صدق می‌کند.

اخیرا ژانگ جیکه در رقابت‌های گرند فاینال ۲۰۱۵ در لیسبون شرکت کرد که توانست به مرحله نیمه نهایی برسد. در این مرحله در برابر حریف قدیمی و قدرتمند این روزهای خود ما لونگ شکست خورد و نتوانست به فینال رقابت‌ها برسد.

پس از پایان بازی Zhang Jike در صفحه شخصی خود در فیس بوک نوشت که هنور در حال ریکاوری می‌باشد ولی می‌داند که شرایطش به تدریج در حال بازگشت است. در واقع عملکرد او در این رقابت‌ها قابل قبول بوده است.

اگر چه، سر مربی تیم ملی چین لیو گولیانگ گفته است که هنور مطمئن نیست که او بتواند در رقابت‌های المپیک سال آینده شرکت کند.

Liu Guoliang: با توجه به نتایج گذشته من او را به المپیک نمیفرستم. من باید بتوانم بر قدرت او اتکا کنم. اگر چنین توانایی و قدرتی را در او نبینم، ممکن است قادر نباشد در رقابت‌های المپیک ریو شرکت کند.

البته که گفته های بالا از سوی سر مربی تیم چین علاوه بر جدی بودن نقش اولتیماتوم به ژانگ جیکه دارد تا هر چه سریع تر به شرایط آرمانی خود بازگردد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *