ITTF Star Awards 2015

روز نهم دسامبر مراسم ITTF Star Awards در لیسبون پرتغال برگزار شد. در مطلب قبلی که درباره¬ی این مراسم نوشته شد به نامزدها در بخش های مختلف آن اشاره شد. و اما اکنون به برگزیدگان مراسم امسال می¬پردازیم.
در اولین بخش بهترین پوئن 2015 انتخاب شد که پوئن فنگ بو در مقابل مالونگ در فینال مسابقات قهرمانی جهان به عنوان بهترین پوئن شناخته شد.سپس Borislava Peric-Rankovic صربستانی به عنوان ستاره زنان در بخش معلولین برای دریافت جایزه خود به روی سن آمد.در ادامه لیوگولیانگ سرمربی تیم ملی چین به عنوان بهترین مربی شناخته شد که در این باره گفت :” من خوشحالم که جایزه بهترین مربی رو دریافت کردم اینجا میخواهم از تمام مربیات تیم ملی چین تشکر کنم و از آنها میخواهم که همچنان به تلاش خود ادامه دهند تا من سال دیگر نیز این جایزه را ببرم.”
پس از برترین مربی نوبت به معرفی بهترین بازیکن معلول در بخش مردان رسید که این افتخار نصیب David Jacobs اندونزیایی شد. او در هنگام دریافت این جایزه بر روی سن گفت:” این لحظه ای بزرگ برای من است که این عنوان را دریافت کرده ام, من با یک ضعف مادر زادی در دستم متولد شدم اما اکنون به خاطر تنیس روی میز من قوی تر شده ام من عاشق تنیس روی میزم, از همه شما متشکرم.”
سپس نوبت به معرفی برگزیده بازی جوانمردانه شد که در این بخش Linor Citaku و Vlona Maloku از کوزوو به عنوان برگزیدگان این بخش معرفی شدند. دلیل معرفی آنها به عنوان برگزیدگان این بخش نیز جالب است.در مسابقه ای دو حریف کنیایی در بخش تست راکت مردود شناخته شدند و راکت ذخیره ای نیز همراه نداشتند پس طبیعتا بازنده اعلام میشدند ولی Linor Citaku و Vlona Maloku اجازه دادند رقیبشان از راکت ذخیره آنها برای مسابقه استفاده کند. البته زوج کوزوویی بازی را پیروز پشت سرگذاشتند.
در ادامه پدیده امسال تنیس روی میز که رشد چشمگیری داشته باشد معرفی شد که میما ایتو ستاره 15 ساله ژاپنی ها که در این سن کم موفق به کسب دو عنوان قهرمانی در تورهای حرفه ای, رسیدن به یک چهارم نهایی قهرمانی جهانی و حضور در المپیک ریو به همراه تیم ملی کشورش شده است موفق به کسب این عنوان شد.
پس از این ستاره جوان , لیو شیون چینی به عنوان ستاره تنیس روی میز زنان در سال 2015 انتخاب شد که او نیز از همه طرفدارانش به خاطر حمایتهایشان از او تشکر کرد.
و در نهایت ستاره تنیس روی میز در بخش مردان که طبق اکثر پیش بینی ها به مالونگ رسید او که در سال 2015 سال درخشانی را پشت سر گذاشته بود در هنگام دریافت جایزه گفت:” از شما برای دادن این جایزه به من ممنونم. از تمام کسانی که از من حمایت کرده اند تشکر می¬کنم. من همچنان تلاش می¬کنم که سخت کار کنم.من در سال آینده تلاشم را دو برابر خواهم کرد.”
در ادامه توجه شما را به ویدیوی خلاصه شده این مراسم جلب می¬کنم.

Comments

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *