نیما عالمیان در جمع ۳۲ بازیکن برتر آسیا

نیما عالمیان در جمع ۳۲ بازیکن برتر آسیا

نیما عالمیان
نیما عالمیان

رقابت‌های انفرادی قهرمانی آسیا امروز آغاز شد که با درخشش نیما عالمیان همراه بوده است. در دور نخست بازی‌ها تمامی بازیکنان ایرانی موفق شدند حریفان خود را شکست دهند و به دور دوم راه یابند. در دومین دور نیز تمامی بازیکنان به جز پوریا عمرانی موفق شدند حریفان خود را مغلوب سازند.

در سومین دور بازی‌ها نوشاد عالمیان برابر GONZALES Richard از فیلیپین قرار گرفت که رنک ۳۲۶ جهان را در اختیار داشت که متاسفانه نوشاد بازی را با نتیجه ۴ بر ۰ به حریف خود واگذار نمود. میعاد لطفی نیز بازی را با نتیجه ۴ بر ۰ به PAK Sin Hyok واگذار نمود. افشین نوروزی نیز در این مرحله یک بازی سخت در برابر CHIANG Hung-Chieh انجام داد که متاسفانه موفق نشد بازی را پیروزی پشت سر بگذارد و با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب شد.

اما نیما عالمیان در این مرحله یک نمایش خیره کننده از خود بر جای گذاشت و موفق شد بازی خود در برابر LI Ping ^ از قطر را با نتیجه ۴ بر ۱ به سود خود به پایان برد. شایان ذکر است که LI Ping ^ دارای رنک ۲۹ جهان است.

نیما در مصاحبه‌اش گفت: من امروز عالی بازی کردم، او بازیکن بسیار قوی‌ای می‌باشد اما من امروز بهتر از او بودم. قبل از ورود به بازی من تنها برای خود ۲۰ درصد شانس برد قائل بودم. نقشه من این بود که در تمامی لحظات بازی حمله کنم و بدنم را قوی نگاه دارم. تاپ اسپین های من نیز امروز بهتر از او بود. این بهترین بازی من تا به حال بوده و من از شرایطم در پاتایا بسیار راضی هستم.

تیتر مقاله ITTF نیز بصورت Once Outstanding, Nima Alamian Playing Better than Ever بوده است.

نیما عالمیان برای راه یابی به جمع ۱۶ بازیکن برتر آسیا فردا باید LEE Chia-Sheng از تایپه را با رنک ۱۶۰ شکست دهد.

 

Comments

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *