ما لونگ در برابر نوشاد عامیان در دور اول رقابت‌ها…!

با توجه به نتایج امروز رقابت‌ها سه تن از مردان ایرانی موفق شدند به جدول اصلی رقابت‌ها راه یابند. در این بین نوشاد که در این مرحله حضور داشت و از سویی دیگر نیما عالمیان و افشین نوروزی موفق شدند با شکست حریفان خود در مرحله مقدماتی پا به این مرحله بگذارند.

و اما قرعه‌کشی مرحله نخست جدول اصلی چندان مطابق بازیکنان ما پیش نرفت. نوشاد عالمیان با سید یک رقابت‌ها، Ma Long دیدار خواهد نمود. افشین نوروزی با روبرت گاردوش دیدار خواهد نمود و نیما عالمیان با کیم مین سئوک مواجه خواهد شد.

در بین بانوان ایرانی، مریم صامت تنها بازیکن ایرانی است که موفق شد به مرحله نهایی این رقابت‌ها صعود نماید که با TIAN Yuan از کرواسی دیدار خواهد نمود.

در دوبل مردان برادران عالمیان با تیمی از روسیه دیدار خواهند نمود و پوریا عمرانی و افشین نوروزی با تیمی از پرتغال متشکل از CHEN Diogo و مارکوس فریتاس دیدار خواهند نمود.

در دوبل زنان نیز قرعه با بازیکنان ایرانی یار نبوده است. با توجه به حذف مریم صامت هم تیمی غیر‌ایرانی‌اش تنها ندا شهسواری/ عمرانی موفق شدند به مرحله نهایی راه یابند که در اولین دیدار با تیم سنگاپور متشکل از FENG Tianwei و YU Mengyu که سید دوم رقابت‌ها هستند دیدار خواهند نمود.

 

اما در جدول اصلی مردان مهم‌ترین بازی‌های دور اول بشرح زیر هستند:

MA Long VS ALAMIYAN Noshad

KREANGA Kalinikos VS PITCHFORD Liam

NOROOZI Afshin VS GARDOS Robert

KIM Minseok VS ALAMIAN Nima

GAO Ning VS SAIVE Jean-Michel

review روزانه مسابقات نیز توسط استیگا ارائه شده است که در لینک زیر می‌توانید آن را دانلود نمایید.

review روز دوم مسابقات توسط استیگا
review روز دوم مسابقات توسط استیگا

Comments

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *