پیروزی بازیکنان دوبل ایران و رقابتی دیدنی در دور بعد

بازیکنان تیم دوبل تنیس روی میز مردان در رقابت های آسیایی در مرحله ۱/۳۲ در برابر تیمی از قطر قرار گرفتند. در این بازی افشین نوروزی و نوشاد عالمیان توانستند ۳ بر ۰ و با نتایج ۱۱ بر ۷، ۱۲ بر ۱۰ و ۱۱ بر ۶ از سد بازیکنان قطری بگذرند تا در مرحله یک شانزدهم به مصاف تیم دوبل چین بروند. تیم دوبلی که نوشاد عالمیان و افشین نوروزی با آنها رقابت خواهد نمود متشکل از ژانگ جیکه zhang jike  و ما لونگ ma long می باشد. این رقابت فردا برگزار خواهد شد.

همچنین در دور انفرادی نیز فردا افشین نوروزی در مرحله ۱/۳۲ به مصاف علی عمر احمد احمد خواهد رفت و نوشاد عالمیان نیز در این مرحله با رامیز از پاکستان دیدار خواهد کرد. ندا شهسواری دو روز دیگر نخستین بازی خود را در مرحله 1/32 در برابر لی هو چینگ از هنگ کنگ برگزار خواهد کرد.

در بخش تیمی در نیمه نهایی تیم چین موفق شد براحتی و سه بر صفر از سد ژاپن بگذرد، در این دیدار ما لونگ، شو شین و ژانگ جیکه به ترتیب کنتا، میزوتانی و یوتو را شکست دادند. در دیگر دیدار این مرحله، کره جنوبی ۳ بر ۱ از سد تایپه گذشت و تنها برد تایپه را چانگ بدست آورد.

بدین ترتیب امروز در بازی فینال چین با کره جنوبی دیدار خواهد کرد.

 

Comments

  1. مهدی says

    واقعا مظلوم ترین ورزش پینگ پونگه
    تنها رشته ایه که تو بازیهای آسیایی نه تنها پخش نمیکنن بازیهاش رو حتی اخبارش رو هم درست نمیگن تو صدا و سیماhttp://tthistory.com/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_sad.gif

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *