ایران – مکزیک، ایران – اسلواکی، یک قدم تا نیمه نهایی

با عرض پوزش بابت تاخیر در آپدیت سایت، امروز اینترنت گیلان دچار اختلال بود که به همین علت نتونستم سایت رو به موقع بروز کنم.

در ادامه رقابت‌های تنیس روی میز قهرمانی جهان امروز در شهر توکیو در بخش championships division ابتدا، اتریش در برابر یونان قرار گرفت که اتریشی ها موفق شدند با نتیجه ۳ بر ۱ از سد یونانی ها بگذرند و در مرحله نیمه نهایی به مصاف چین بروند، از طرفی در دیگر بازی بالای جدول، چین تایپه موفق شد با نتیجه سه بر یک از سد کروات ها که تا بدین جا فوق العاده کار کرده بودند، بگذرد و در مرحله نیمه نهایی جام جهانی تنیس روی میز به مصاف کره جنوبی برود. در قسمت پایینی جدول، ابتدا پرتغال موفق شد سه بر یک از سد لهستان بگذرد و به دیدار ژاپنی ها برود و سپس سنگاپور نیز با نتیجه سه بر یک موفق شد سوئد را مغلوب سازد و در نیمه نهایی به مصاف ژرمن ها برود. بدین ترتیب تمامی بازیهای این مرحله با نتیجه ۳ بر ۱ به پایان رسید البته دو بازی از مرحله نیمه نهایی امروز صورت گرفت که در آن ها چین با اقتدار و سه بر صفر اتریش را مغلوب ساخت و منتظر برنده کره جنوبی و چین تایپه خواهد ماند و در سویی دیگر ژاپن سه بر صفر پرتغال را شکست داد و منتظر دیدار آلمان و سنگاپور خواهد بود.

در بخش زنان نیز در مرحله یک چهارم نهایی تنیس روی میز قهرمانی جهان، بازی ها بشرح زیر است:

01

در بخش  2nd division بازی های تنیس روی میز جهانی، تیم ملی تنیس روی میز ایران به مصاف اسلواکی خواهد رفت. جدول مرحله یک چهارم بشرح زیر است:

02

در 3rd division بازی های تنیس روی میز زنان نیز تیم ملی ایران به مصاف مکزیک خواهد رفت:

03

بدین ترتیب، تیم ملی تنیس روی میز مردان و زنان ایران هر دو در یک قدیمی نیمه نهایی بازی های جهانی هستند‌، با آرزوی موفقیت برای آنها…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *