اوپنی با حضور بزرگان در برلین آلمان

این بار شاهد اوپنی با شور و هیجان خاص و با حضور اکثر بزرگان خواهیم بود. از ۱۳ الی ۱۷ نوامبر در برلین آلمان این مسابقات پیگیری می گردد. از مهمترین بازیکنان حاضر در این رقابت ها می توان به ژانگ جیکه، تیمو بول، فن ژندونگ، سامسانو، دیما، چانگ، میزوتانی، کنتا و … نام برد. دور اول و دوم بازی ها نیز برگزار شده که در ادامه نتایج آن را با یکدیگر مرور خواهیم نمود. همچنین در این رقابت ها برای اولین بار ماسوتو شیونو ، بازیکن دفاعی ژاپنی ها که دو بار در پروتور هایی با سطوح پایین تر شگفتی خلق نموده بود، در بازی هایی با این سطح حضور دارد.

در دور اول رقابت ها، مهم ترین نتایج بشرح زیر است: حذف روبرت گاردوس در برابر لی احمت از ترکیه، حذف پاتریک فرانزیسکا در برابر کنجی از ژاپن، حذف پاتریک بائوم در برابر کیم جانگهون، حذف سيو هائوندوک در برابر سیمیرو، حذف کیشیکاوا در برابر ونگ چان تینگ، حذف اوه سانگ اون در برابر پیچفورد انگلیسی که در پروتور قبلی نوشاد عالمیان را نیز حذف نموده بود و در نهایت حذف پار گرل توسط تیمو بول، باقی مدعیان در این دور به پیروزی رسیدند.

در دور دوم بازیها مهم ترین نتایج بشرح زیر است: پیروزی قاطع گاسینا در برابر کریسان آدرین، حذف چن چین ان توسط آپولونیا، حذف کنجی توسط ولادی، حذف سیمیرنو توسط فریتاس.

در دور سوم بازی ها رقابت های زیر فردا پیگیری خواهد شد: ژانگ جیکه در برابر گاسینا، فن ژندونگ در برابر آپولونیا، سامسانو در برابر ژو یو، فریتاس در برابر چانگ، دیما در برابر شیونو که با موفقیت دو دور قبل را پشت سر گذاشت، کیم مین سئوک در برابر میزوتانی، پیچفورد در برابر کنتا و در نهایت اشتگر در برابر تیمو بول.

Comments

 1. سعید says

  سلام
  لطفا همه بازیهای این مرحله بخصوص
  بازی شیونو و اوتچاروف
  و پیچ فورد و کنتا
  و فریاتس و چانگ
  رو برای دانلود بذارید
  خیلی ممنونhttp://tthistory.com/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_mail.gif

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *