نتایج هفته هفدهم سوپرلیگ چین و دانلود دو بازی از این رقابت ‌ها

هفته هفدهم سوپرلیگ چین چند روز پیش برگزار گردید که درآن رقابت ها نتایج زیر کسب شد.

Tianjin 0-3 Ningbo

نینگبو به عنوان صدر نشین، قبل از این بازی نیز حضورش در مرحله پلی آف قطعی بود ولی همچنان با قدرت در این بازی حاضر شدند، ابتدا ما لونگ با نتیجه ۳ بر ۱ از سد لی پینگ گذشت 5-11, 11-7, 11-9, 11-8. در دومین دیدار، یان آن موفق شد ۳ بر ۲ از سد بازیکن کهنه کار چینی ها هائو شویی بگذرد 7-11, 11-8, 4-11, 11-7, 7-3. و همچنین تیم نینگبو در بازی های دوبل نیز موفق بود و در نهایت این بازی را سه بر صفر بسود خود به پایان رسانیدند.

Shandong 3-1 Shanghai 

در این بازی ابتدا، ژانگ چائو از تیم شانگهای با نتیجه ۳ بر ۱ از سد ژو ژین گذشت، 6-11, 11-9, 11-8, 11-7. ولی در دومین دیدار ژانگ جیکه با نتیجه سه بر صفر از سد شانگ کان گذشت 11-6, 11-5, 11-5. در بازی دوبل نیز تیم شاندونگ موفق به کسب امتیاز شد و در نهایت در بازی چهارم ژو ژین در برابر ژانگ جیکه قرار گرفت که ژانگ جیکه موفق شد سه بر دو ژو ژین را شکست دهد 11-4, 12-10, 10-12, 7-11, 7-1.

از این دیدار بازی زیبای ژانگ جیکه در برابر ژو ژین را برای دانلود در نظر گرفته ایم که با حجم ۲۴ مگابایت می‌توانید آن را از لینک زیر دریافت کنید:

Bayi 3-0 Guangdong 

در این بازی ابتدا فن ژندونگ سه بر صفر از سد سانگ هانگ یوآن گذشت. بعد از آن نیز ژو یو با نتیجه سه بر صفر از سد لی جی کانگ گذشت. بازی دوبل را نیز تیم bayi با موفقیت پشت سر گذشت و بازی را در نهایت سه بر صفر به سود خود به پایان بردند.

Bazhou 3-1 Sichuan

در بازی اول ژو رویفنگ از sichuan موفق شد سه بر یک از سد Cui Qinglei بگذرد(6-11, 11-7, 11-6, 14-12). در بازی دوم لیان جیکانگ توانست Qiu Yike  را سه بر صقر شکست دهد 8-11, 3-11, 1-11. در بازی دوبل نیز تیم sichiuan بازی را واگذار نمود و در نهایت در بازی چهارم نیز لیانگ جیکان سه بر صفر از سد ژو رویفنگ گذشت 10-12, 12-14, 10-12.

از بازی های زنان نیز بازی دینگ نینگ، نایب قهرمان المپیک و فنگ تیانوی از سنگاپور، نفر سوم المپیک را برای شما در نظر گرفته ایم که با حجم ۲۳ مگابایت می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید.

Women’s Division

Bayi 3-2 Beijing 

Guo Yue 2-3 Guo Yan 11-5, 13-11, 8-11, 9-11, 1-7

Mu Zi 0-3 Ding Ning 7-11, 9-11, 9-11

Mu Zi/Cao Zhen 2-1 Guo Yan/Li Tianyi 11-8, 9-11, 7-3

Guo Yue 3-0 Ding Ning 11-8, 11-7, 11-6

Cao Zhen 2-0 Sheng Dandan 11-3, 11-4

Datong 3-0 Shanxi

Wu Yang 3-0 Rao Jingwen 12-10, 13-11, 12-10

Li Xiaodan 3-2 Liu Shiwen 11-8, 11-7, 4-11, 5-11, 7-4

Li Xiaodan/Feng Tianwei 2-1 Che Xiaoxi/Jiang Yue 8-11, 12-10, 7-5

Jinhua 3-0 Guangdong

Hu Limei 3-0 Li Yudong 11-4, 11-5, 11-4

Yang Yang 3-0 Zhang Chi 11-2, 11-9, 11-7

Zhou Xintong/Liu Xin 2-0 Wu Jie/Li Yudong 11-4, 11-5

Comments

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *