حذف نوشاد عالمیان و دیگر نتایج بازی ها…

در ادامه ی رقابت های تنیس روی میز قهرمانی آسیا، نوشاد عالمیان برابر یان آن جوان و پرشور قرار گرفت، در ابتدا ۱۱ بر ۵ پیروز شد، ولی در سه گیم متوالی با نتایج ۱۱ بر ۷، ۹ و ۷ نتیجه را واگذار نمود تا بازی ۳ بر ۱ شود، در گیم پنجم بازی را ۱۳ بر ۱۱ بسود خود به پایان برد تا بازی  ۳ بر ۲ گردد ولی نتوانست گیم بعدی را نیز با پیروزی به پایان ببرد و گیم ششم را با نتیجه ی ۱۱ بر ۵ باخت تا در مجموع با نتیجه ی ۴ بر ۲ از یان آن شکست بخورد و از دور بازی ها حذف گردد.

در دیگر بازی ها، ژو ژین ۴ بر ۱ از سد کیشیکاوا گذشت، تانگ پنگ با نتیجه ی ۴ بر ۱ گائو نینگ را حذف نمود. میزوتانی با نتیجه ی ۴ بر ۲ ژو یو را شکست داد. کنتا ۴ بر ۱ از سد لئونگ از هنگ کنگ گذشت. فنگ ژنگ دونگ ۴ بر ۰ از سد جیانگ تیانی گذشت، نیوا کوکی ۴ بر ۲ از سد CHO Eonrae گذشت و در نهایت ما لونگ ۴ بر ۰ از سد CHAN Kazuhiro گذشت.

بازی های مرحله ی  بعد بشرح زیر است:

ژو ژین در برابر تانگ پنگ

یان آن در برابر میزوتانی

کنتا در برابر فن ژندونگ

نیوا کوکی در برابر ما لونگ

در بازی های انفرادی زنان نیز لیو شیون و دینگ نینگ به فینال رسیده بودند که لیو شیون ۴ بر ۲ حریفش را شکست داد وقهرمان بازی ها شد.

4 – 2 (-9, 13, -9, 8, 1, 5)

در فینال دوبل مردان تیم دو نفره ی ژو یو/یان آن در برابر تیم دو نفره ی ما لونگ/ ژو ژین قرار گرفتند که یان آن/ ژو یو ۴ بر ۲ پیروز و قهرمان شدند.

4 – 2 (6,-5,11,6,-11,9)

تیم دوبل زنان ایران نیز در برابر حریفانی از تایپه در دور اول بازی ها بازی را با نتیجه ی ۳ بر ۱ واگذار نموده بود که از دور بازی ها حذف شدند.

در میکس دوبل نیز تیم کره در برابر تیم ژاپن قرار گرفت که تیم کره توانست با نتیجه ی ۴ بر ۰ پیرور شود و قهرمان بازی ها گردد.

 

Comments

 1. Michael Maze says

  خب عزیزم تو که نمیتونی ببری چرا پاتو از گلیم خودت درازتر میکنیو حال همه رو میگیری.در حد خودت خب شرکت کن عزیزدلم.خسته نباشیhttp://tthistory.com/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif

  • مجتبی says

   آقای مایکل میز اگه همه بخواهند مثل شما فکر کند و پاشون رو از گلیم خودشون دراز تر نکنند که کسی پیشرفت نمیکرد و همینجوری پینگ پنگ ایران مثل گذشته اش میشه . مثل این که یادتون نمیاد همین نوشاد بود که وانگ لیچین و تانگ پنگ و آدرین متنت رو برد !!!!!!!
   از جواد آقا هم بابت سایتش ممنونم و اگه لطف کنه و فیلم های بازی ها رو بزاره ازش ممنون میشم.

  • متین says

   نمی دونستم مایکل میز هم فارسی بلده http://tthistory.com/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wink.gif . اگه نوشاد می خواست مثل شما فکر کنه هنوز باید پینگ پنگ رو از توی خونه و پشت کامپیوتر دنبال کنه و مبتدی بمونه . ببخشید اگه بد حرف زدم ولی خیلی عصبانی شدم .http://tthistory.com/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_sad.gif

 2. ITTF says

  دوست عزیزی که ادعا دارند، نباید پا از گلیم فراتر گذاشت!!!
  اگه اینجوری باشه که آدم پیشرفت نمیکنه، همیشه باید با بالاتر از خودت بازی کنی تا پیشرفت داشته باشی.
  نوشاد افتخار پینگ پنگ ایرانه. با آرزوی موفقیت روز افزون برای نوشاد عزیز.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *