باخت تیم ملی به هنگ کنگ و جداول بازی های انفرادی و دوبل

در ادامه بازی های تیمی کاپ آسیا، در بازی های مردان تیم ملی ایران برای کسب مقام پنجمی به مصاف هنگ کنگ رفت که متاسفانه با نتیجه ی ۳ بر ۱ از حریف خود شکست را پذیرا شد.

در اولین دیدارِ، نوشاد عالمیان با نتیجه ی ۳بر ۰ از WONG Chun Ting با ریز نتایج ۱۲ بر ۱۰، ۱۱ بر ۶ و ۱۱ بر ۹ شکست خورد.

در  دیدار دوم، شاهین اخلاق پسند با نتیجه ی ۳ بر ۰ از جیانگ تیانی با ریز نتایج ۱۱ بر ۲، ۱۱ بر ۶ و ۱۱ بر ۴ شکست خورد تا تنها امید تیم ملی به نیما عالمیان باشد، در بازی سوم نیما عالمیان توانست CHEUNG Yuk را سه بر دو شکست دهد.

5 – 11 11 – 5 3 – 11 14 – 12 11 – 5

بدین ترتیب ایران برای کسب مقام هفتمی باید فردا به دیدار هند برود.

در نیمه نهایی نیز چین سه بر یک کره را شکست داد و از سوی دیگر ژاپن بسختی و با نتیجه ی ۳ بر ۲ از سد تایپه گذشت تا چین و ژاپن به فینال برسند.

نتایج کامل این بازی ها بشرح زیر است:

بر روی عکس کلیک کنید.

در قرعه کشی بازی های انفرادی و دوبل نیز انجام شد، در بازی های انفرادی مردان، طاهرخانی در دور اول با قرعه استراحت مواجه شد و در دور دوم باید با حریفی از هند با نام DESAI Harmeet دیدار کند.

نوشاد عالمیان نیز در دور اول با قرعه استراحت مواجه شد، که در دور دوم باید منتظر برنده ی حریفانی از ازبکستان و قزاقستان بماند.

نیما عالمیان در دور اول با LAM Tong Hou دیدار خواهد نمود. شاهین اخلاق پسند نیز در دور اول استراحت می کند.

در بازی های زنان محجوبی عمرانی در دور اول استراحت می کند و در دور دوم با KUMARESAN Shamini از هند دیدار خواهد نمود. مریم صامت نیز در دور اول استراحت می کند و در دور دوم با HUSSAIN Kholoud از قطر دیدار خواهد نمود.

ندا شهسواری در همان دور اول با KIM Olga از ازبکستان دیدار می کند.

در دوبل مردان تیم دو نفره ی ایران متشکل از برادران عالمیان در اولین بازی با تیمی از سریلانکا دیدار خواهد نمود که در صورت برد باید به تیم دو نفره ژاپن متشکل از کنتا و کوکی دیدار کنند.

دیگر تیم دو نفره ی ایران متشکل از اخلاق پسند و طاهر خانی پس از استراحت در دور اول باید به دیدار تیم دو نفره هند بروند.

در دوبل زنان شهسواری/عمرانی با تیمی از تایپه دیدار خواهند نمود.

 

Comments

  1. sepehr says

    امروز برای کسب رتبه نه چندان خوب (( هفتمی )) به مصاف تیم نه چندان قوی هند می رویم – این بازی در ساعت 15:30 به وقت محلی برگزار می شود / با آرزوی موفقیتhttp://tthistory.com/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_whistle3.gif

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *