یک برد و باخت ،حاصل کار ملی پوشان در ابتدای مسابقات

در روز نخست بازی های جهانی تنیس روی میز در شهر دورتمند آلمان ،تیم ملی که در گروه F  رقابت های  دسته دوم با تیم های برزیل ،ایتالیا،هلند ،بوسنی و اسکاتلند هم گروه است به مصاف بوسنی رفت.

که توانست با نتیجه 3 بر 0 حریف خود را شکست دهد تا روز اول بازی ها را با پیروزی آغاز نماید .اما در روز دوم که تیم ایران به مصاف ایتالیا رفت نتوانستند همانند روز اول بازی ها بدرخشند و بازی را با نتیجه 3 بر 1 به حریف خود واگذار کرد که تنها برد ایران توسط نوشاد عالمیان بدست آمد.

در بازی مقابل ایتالیا در بازی اول نوشاد عالمیان با توانست RECH DALDOSSO Marco با رنک 340 جهان را شکست دهد. ولی افشین نوروزی در حالی که از حریف خود یعنی STOYANOV Niagol  پیش بود بازی را واگذار کرد این بازیکن رنک 234 جهان را در اختیار داشت!

اخلاق پسند نیز در بازی سوم علارغم اینکه مثل نوروزی از حریف خود پیش بود بازی را واگذار کرد.

او در مقابل TOMASI Stefano که رنک 277 جهان را در اختیار داشت قرار گرفته بود که نتوانست او را شکست دهد، در نهایت نیز نوشاد عالمیان  بازی را به STOYANOV  واگذار نمود تا روند نتایج ضعیف تیم ملی در این بازی تکرار شود

نتایج تیم ملی در این بازی تعجب برانگیز بوده است !

نوع باخت آنها نیز تنها بیانگر این نکته میتواند باشد که آیا بازیکنان بدرستی در هنگام بازی ها coach شدند؟!که ما در دو بازی در حالی که پیش بودیم بازی را به حریف خود واگذار نمودیم؟!

در بازی های زنان که در دسته سوم حضور دارند در روز اول بازی را با نتیجه 3 بر 1 به کانادا واگذار نمودند ولی در روز دوم توانستند سه بر صفر مغولستان را شکست دهند و در بازی سوم خود نیز توانستند با یک بازی درخشان با نتیجه 3 بر 2 مکزیک را که در سید دوم حضور داشت شکست دهد

خبر های بعدی و ویدئو های مسابقات متعاقبا در سایت قرار خواهد گرفت

منبع:TTHistory.com

Comments

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *